חדש מול ישן – השוואה בין מזרן PandaZzz למותגי המזרנים הוותיקים

באחת מהכתבות בדקנו את מזרן PandaZzz מול מזרנים אחרים המציעים 100 לילות ניסיון. בכתבה הזאת נשווה בין מזרן PandaZzz לבין מותגי המזרנים הוותיקים בארץ.

חוויית קנייה

זאת עובדה ידועה שיותר נוח לקנות מוצרים אונליין אבל האם חברות המזרנים הגדולות מאפשרות לצרכנים להזמין מזרנים ישירות מהאתר? ואם כן, מהי העלות של הובלת המזרן אליכם הביתה? התשובות בטבלה הבאה

משלוח מזרנים

חברת פנדה היא החברה היחידה מבין החברות המציעות משלוח בחינם, משלוח חינם לכל חלקי .הארץ, ללא קשר למקום המגורים של הלקוח

מדיניות החזרה

מחקרים מראים שלוקח 30-45 לילות להתרגל למזרן חדש. כשקונים מזרן בחנות מנסים אותו 5 דקות במקרה הטוב. האם חברות המזרנים הוותיקות מאפשרות ללקוחות שלהן לנסות את המזרנים מספיק זמן כדי להתרגל אליו?
בסיבוב הזה נבדוק כמה לילות ניסיון החברות מעניקות למזרנים שלהם ומהם תנאי ההחזרה של המזרן.

מזרנים מדיניות החזרה

חברת פנדה היא היחידה שמעניקה 100 לילות ניסיון, החזרה בחינם, זיכוי מלא על התשלום ואת האפשרות לישון על המזרן ללא ניילונים. כנראה שחברת פנדה ממש מאמינה במזרן שלה.

מחיר

כולם כבר יודעים שיותר משתלם לקנות אונליין. אבל עד כמה יותר משתלם לקנות מזרן אונליין?
בדקנו את המחירים* של מזרנים מקבילים למזרן של PandaZzz.

מחירי מזרנים 
*המחירים לקוחים מאתרי האינטרנט של מותגי המזרנים. ישנו סיכוי שהמחירים יהיו גבוהים יותר בחנויות.

כשקונים מזרן מהחברות הוויתיקות לא משלמים רק על המזרן אלא משלמים גם על המותג, על עלות העובדים, שכירות, שינוע המזרנים לחנויות ועוד. כשקונים מזרן PandaZzz משלמים רק על מזרן איכותי. לכן, המחיר שלו נמוך באלפי שקלים מהמזרנים האחרים.

השורה התחתונה

כשמשווים את שלושת הפרמטרים החשובים ביותר בקניית מזרן - חוויית קנייה, מדיניות החזרה ומחיר – המזרן של PandaZzz מנצח בגדול. חברת פנדה היא החברה היחידה שמעניקה משלוחים והחזרות חינם לכל רחבי הארץ. לחברת פנדה יש את מדינית החזרה הטובה ביותר, 100 לילות ניסיון, בלי ניילונים, בלי אותיות קטנות ועם החזר כספי מלא. כלומר אתם קונים מזרן עם אפס סיכון. הדבר האחרון, כשקונים מזרן PandaZzz משלמים פחות ומקבלים יותר, הרבה יותר.

אתם יכולים לבחור במזרן PandaZzz בעיניים עצומות. לפרטים והזמנה לחצו כאן.