כל מה שרציתם לדעת על המצעים שלנו

אנחנו רוצים להעניק לכם את חוויית השינה המושלמת. היא מתחילה במזרן ויסקו חלומי, ממשיכה בכרית דו צדדית ועכשיו, חדש בפנדה, מצעים מ-100% כותנה סרוקה.
מצעים חייבים להיות הרבה יותר מרק נעימים. לכן, אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול.

ממה המצעים שלנו עשויים?

המצעים שלנו הם 100% טבעיים ועשויים מ-100% כותנה סרוקה.
כותנה סרוקה נקראת כך מכיוון שבתהליך הייצור, הכותנה עוברת הליך ייחודי שבו מסרקים את סיבי הכותנה כדי לנקות אותם בצורה יסודית מלכלוך, זיהומים וסיבי כותנה קצרים ופחות איכותיים. כך נשארים רק סיבי כותנה ארוכים ואיכותיים שמהם יוצרים את החוט. התוצאה הסופית היא אריג משובח יותר, רך יותר ועמיד יותר.

מצעים מכותנה

 

מהי צפיפות חוט ואיך היא משפיעה על איכות הבד?

צפיפות החוט (Thread Count, או בקיצור TC) היא בעצם מספר חוטי הרוחב והאורך באינץ' רבוע. הכלל די פשוט, ככל שהצפיפות גבוהה יותר כך האריג איכותי יותר. הבד יהיה עמיד יותר, חלק יותר ונעים יותר.

מושג נוסף שקשור לאיכות הבד הוא סאטן. בניגוד למה שחושבים, סאטן הוא לא סוג של בד אלא שיטת האריגה. בשיטת האריגה הקלאסית, אורגים את סיבי הכותנה שתי וערב. אריגה של בד סאטן צריכה להיות בצורה כזאת שמעל לחוט אחד ארוגים בניצב לפחות ארבעה חוטים. כך נוצר מצב שהחוטים "צפים" מעל פני הבד. דבר המעניק לבד רכות ואת הברק המפורסם שיש לסאטן.

המצעים של פנדה מגיעים בשלוש איכויות שונות
קלאסי - סט מצעים 100% כותנה סרוקה 144TC צפיפות חוט. מצעים נושמים המעניקים חוויית שינה אוורירית ונעימה.
חלומי - סט מצעים 100% כותנה סרוקה, סאטן, 220TC צפיפות חוט. מצעים מלטפים המעניקים חוויית שינה חלומית.
פרימיום - סט מצעים 100% כותנה סרוקה, סאטן, 350TC צפיפות חוט. מצעים יוקרתיים המעניקים חוויית שינה מפנקת במיוחד.

הסדינים של פנדה

מהי שיטת האריגה של המצעים של פנדה?

המצעים שלנו מיוצרים במפעלים מתקדמים בתהליך ייצור חדשני המשמר את האיכויות הטבעיות של הכותנה ומשבח אותן. הסביבה חשובה לנו, לכן החומרים ותהליך הייצור ידידותיים לסביבה.

שיטת האריגה של המצעים של פנדה היא ONE BY ONE. הבד נארג בעזרת שתי מחטים בלבד, אחת המחטים אורגת חוטים במאוזן והשנייה במאונך. כך נוצרת אריגה של שתי וערב המעניקה לבד חוזק ורכות.

 מה זה הפטנט pocketTM?

אחד מהדברים שהכי מעצבנים בסדינים הוא שהם מחליקים מהמזרן ואז אתם מוצאים את עצמכם ישנים רק על המזרן. עם ה-PocketTM זה לא יקרה לכם. PocketTM – הוא פטנט ייחודי לסדינים של פנדה והוא בעצם כיס פנימי אשר עוטף את פינת המזרן ומונע החלקה של הסדין. כך אתם יכולים לזוז כמה שאתם רוצים והסדין יישאר צמוד למזרן.


פוקט - הפטנט הייחודי של פנדה

 האם יש תווי תקן למצעים של פנדה?

איכות היא לא הדבר יחיד שחשוב שלנו אלא גם הבטיחות שלכם. לכן גם לסדינים שלנו יש תו תקן עולמי למוצרי טקסטיל הנקרא OEKO-TEX®. התו תקן זה מבטיח שבתהליך הייצור לא נעשה שימוש בכימיקלים רעילים, חומרי הדברה, פתלטים וחומרים רעילים אחרים כמו עופרת וארסן. אתם יכולים להיות בטוחים שהמצעים שלנו הם 100% טבעיים ובטוחים לשימוש.

באיזו מידות המצעים של פנדה מגיעים?

המצעים שלנו מגיעים במידות הבאות 90*200, 120*200, 160*200 ו-180*200. כל אחת מהמידות מתאימה לגדלים שונים של המזרן.

המידה 90*200 מתאימה  למיטת יחיד – 80*190, 80*200, 90*190 ו-90*200. כל המידות האלה מתאימות למיטת ילד או למיטת חבר. המידות האלו גם מתאימות למיטה יהודית.

המידה 120*200 מאימה למיטה וחצי – 120*190 ו-120*200.

המידה  160*200 מתאימה למיטה זוגית 140*190 (גודל סטנדרטי), 140*200, 150*190, 160*190 ו-160*200 (קווין סייז)

המידה  180*200 מתאימה למיטה זוגית - 180*200 (קינג סייז).

לסדין יש גומי מסביב לשוליים כדי להתאים את עצמו לגודל מזרן ולמנוע החלקה. הסדין מתאים למזרנים בעובי של עד 30 ס"מ.

למה כדאי לבחור במצעים של פנדה?

המצעים, בדומה לשאר מוצרי השינה שלנו, נמכרים אונליין. כך שאתם משלמים נטו על המצעים, ללא פערי תיווך, ללא תשלומים נוספים, רק מצעים מעולים במחיר מצוין. המצעים נשלחים אליכם הביתה ארוזים בשקית בד מהודרת ששמורה בתוך קופסה. הם יגיעו לביתכם עד ל-5 ימי עסקים מרגע הזמנה באתר. המשלוח חינם.
המצעים שלנו גם מגיעים לתקופת ניסיון של 30 לילות. כך שאתם יכולים לנסות אותם ובמידה ותתחרטו, אנו נגיע לאסוף אותם ללא עלות נוספת.

הזמינו את המצעים שלנו ותרגישו את ההבדל.