לחשוב בתוך הקופסה. כל מה שצריך לדעת על מזרן בקופסה

מזרנים ארוזים בקופסה פופולריים בארצות הברית, על פי מחקר שנעשה לאחרונה כמעט 50% מהאנשים מוכנים לקנות מזרן בקופסה מבלי לנסות אותו קודם. בשנה האחרונה התופעה הזאת עשתה עלייה והיא צוברת פופולריות בישראל. בכתבה הזו נסקור את כל מה שצריך לדעת על קנייה של מזרן בקופסה. 

מזרן בקופסה פנדה

משלוח

מזרנים רגילים הם לרוב גדולים ומגושמים, להכניס אותם לחדר השינה יכול להיות סיפור די מורכב. מזרנים המגיעים בקופסה נארזים בוואקום לגודל מינימלי (הם נפתחים לגודלם המקורי ברגע שמורידים את הניילונים). דבר המאפשר להוביל אותם בקלות לכל חדר בבית.
זה לא היתרון היחידי של מזרן בקופסה, חברות רבות, כמו חברת PandaZzz, מובילים את המזרן עד אליכם לבית, בחינם. כלומר, אין צורך להעמיס את המזרן הרגיל על גג הרכב או לשלם מאות שקלים למובילים, המזרן פשוט מגיע אליכם, ללא מאמץ מצדכם.
בחברת PandaZzz המזרן מגיע לתקופת ניסיון של 100 לילות, ללא התחייבות ובמידה ואתם מחליטים להחזיר את המזרן, אתם תקבלו החזר כספי מלא וההחזרה של המזרן גם היא חינם. כלומר, כשאתם קונים מזרן PandaZzz, זאת קנייה עם 0% סיכון. 

מזרן ויסקו פנדה בקופסא

מחיר

:מזרנים בקופסה לרוב זולים בהרבה ממזרן מסורתי, יש לכך כמה סיבות

  •  מזרנים בקופסה נמכרים אונליין. דבר החוסך עלויות שיש לחנויות כמו שכר לעובדים, שכירות וכדומה.
  • הובלת המזרן לארץ זולה יותר. מזרן הארוז בתוך קופסה תופס פחות מקום ממזרן רגיל. לכן ניתן להכניס הרבה יותר מזרנים בקופסה בהובלה אחת.
  • לא משלמים אקסטרה על המותג. כשקונים מותג מוכר משלמים יותר. כשקונים מזרן PandaZzz משלמים פשוט על מזרן איכותי, בלי תוספות ובלי עמלות.
    תוכלו לקרוא עוד על הבדלים בין מזרן רגיל למזרן PandaZzz בכתבה הזאת.
השוואת מחירים מזרנים

ידידותי לסביבה

משלוח בקופסה הוא ידידותי יותר לסביבה. רוב המזרנים מיוצרים בחו"ל והם מובלים לארץ בספינות מסע. מזרנים רגילים מובלים בגודלם המקורי, כך שהם תופסים די הרבה מקום וניתן להכניס מעט מזרנים בתוך מכולה. לעומת זאת מזרנים בקופסה מכווצים בעזרת ואקום ולכן הם תופסים פחות מקום וניתן להכניס הרבה יותר מזרנים בתוך מכולה אחת. הדבר הזה מאפשר להוביל הרבה יותר מזרנים בפעם אחת וכך לזהם פחות את האוויר.
חברת פנדה הלכה צעד נוסף עם הדאגה לסביבה ולמזרן שלה יש תו תקן המבטיח שהוא מיוצר רק עם חומרים שנבדקו כלא רעילים לסביבה. 

לישון על מזרן פנדה

קבלת המזרן

המזרן מגיע אליכם הביתה וכדי ליהנות ממנו כל מה שצריך זה לפתוח את הקופסה. להסיר את הניילון ולחכות 24 שעות כדי שהמזרן יגיע לגודלו המקורי. צפו בסרטון ותוכלו לראות את תהליך פתיחת הקופסה. 

 האם כדאי לקנות מזרן בקופסה?

בקיצור, כן!
למזרן בקופסה יש מספר יתרונות. חוסך לכם זמן. לא צריך לנסוע לחנות לבדוק את המזרן, הוא מגיע עד אליכם לתקופת ניסיון של 100 לילות. חוסך לכם כסף. המחיר של מזרן בקופסה נמוך בהרבה יותר ממזרן הנמכר בחנות. אז אם גם אתם רוצים לחסוך וליהנות ממזרן חלומי הזמינו את המזרן של PandaZzz ושדרגו את השינה שלכם עם 0% סיכון. 

חלומות נעימים