אנחנו מומחים לשינה. 

חברת פנדה הוקמה על ידי איש העסקים אבי גרוס. אבי גרוס הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום הטקסטיל לבית. הוא הקים חברות רבות בתחום שאחת מהם היא Divatex Home Fashions הנחשבת לאחת משלוש החברות הגדולות ביותר לאספקת טקסטיל לבית בצפון אמריקה. בנוסף אבי גרוס משווק מזרנים לרשתות המובילות בארצות הברית. לאחר 25 שנה בתחום הטקסטיל בארצות הברית ואחרי מכירות של מיליארדי דולרים לרשתות הגדולות באמריקה ובעולם החלטנו לעשות עלייה ולהקים מותג של מוצרי שינה המתאים לקהל הישראלי. להביא לארץ את הסטנדרט האמריקאי אבל עם תנאים שמתאימים לקהל הישראלי.

אחד מהסטנדרטים האמריקאים הוא תקנים מחמירים ביותר. לכן, מלבד הדרישות של התקן הישראלי, למוצרי השינה שלנו יש שני תקנים וולונטריים, oeko-tex – תקן לבדים ו- ceritpur-us - תקן לספוג. תקנים אלו מאשרים שהמוצרים שלנו בטוחים ונקיים מחומרים רעילים, כולל חומרים החשודים כרעילים, אך עדיין מותרים לשימוש.

מוצרי השינה שלנו איכותיים ביותר, משלב התכנון ועד שמוצר מגיע אליכם הביתה אנחנו מקפידים על כל פרט ופרט. המוצרים מתוכננים ומעוצבים על ידי מומחים בתחום השינה. והם משלבים את הטכנולוגיות החדשות ביותר עם החומרים הטובים ביותר. הם מיוצרים במפעלים המתקדמים בעולם.

אחד מהדברים ששמנו עליהם את הדגש הוא מחיר. שיטות המכירה ופערי התיווך הקיימים בתחום מוצרי השינה מייקרים בצורה משמעותית את מחיר המוצרים. לכן, בחרנו למכור את מוצרי השינה שלנו ישירות אליכם דרך אתר אינטרנט, ללא מתווכים וללא פערי תיווך. כך אתם יכולים לקבל את המוצרים האיכותיים ביותר בשבריר מהמחיר שאותו מוצר היה נמכר בחנות.

אחד מהערכים שמניחים אותנו הוא נוחות. הנוחות מקבלת ביטוי לא רק במוצרי שינה מעולים אלא גם כגישה. הפכנו את חוויית הקנייה של מוצרי שינה ממורכבת ומסובכת לפשוטה ונוחה. במקום לצאת מהבית, למצוא חנייה, להתמודד עם אנשי מכירות שמציעים מגוון עצום של מוצרים במחירים גבוהים ומבלבלים ואז לסחוב הביתה את המוצר או לשלם על הובלה... בפנדה הפכנו את חוויית הקנייה לנוחה הרבה יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר שלנו, לבחור אחד מהמוצרים האיכותיים שלנו, לשלם מחיר מצוין והמוצר כבר יגיע אליכם הביתה.

השירות שלנו הוא גם בסטנדרט אמריקאי. מענה טלפוני מהיר וזמינות מלאה לשאלות שלכם. משלוח מהיר, המוצר מגיע אליכם עד שלושה ימי עסקים. במקרה ואתם תרצו להחזיר את המוצר, תקבלו החזר מלא ואנחנו נעשה את כל המאמצים להחזיר אותו כמה שיותר מהר ללא עלות נוספת וללא שאלות.

שמנו לעצמנו מטרה נוספת, שקיפות מלאה עם הצרכן. לכן, כל המידע עלינו ועל המוצרים שלנו קיים באתר. בנוסף באתר יש מגוון רחב של שאלות ותשובות שיכולות לעזור לכם, ואם בכל זאת מתעוררת אצלכם שאלה, חייגו 3608* או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם.

אנחנו כאן כדי לשדרג את השינה שלכם. כי אנחנו מאמינים שיום טוב מתחיל בשינה טובה.