אנחנו מומחים לשינה. 

חברת פנדה הוקמה על ידי איש העסקים אבי גרוס. אבי גרוס הוא מומחה בעל שם עולמי בתחום הטקסטיל לבית. הוא הקים חברות רבות בתחום שאחת מהם היא Divatex Home Fashions הנחשבת לאחת משלוש החברות הגדולות ביותר לאספקת טקסטיל לבית בצפון אמריקה. 

עם ניסיון של 25 שנה בתחום הטקסטיל בארצות הברית ואחרי מכירות של מיליארדי דולרים לרשתות הגדולות באמריקה ובעולם החלטנו לעשות עלייה ולהקים מותג של מוצרי שינה המתאים לקהל הישראלי.

מטרתנו היא להביא לארץ סטנדרטים בין-לאומיים של איכות מוצר, תמורה לכספכם ושירות.

המוצרים שלנו מתוכננים על ידי מומחי שינה, ומשלבים את הטכנולוגיות החדשות ביותר עם החומרים האיכותיים ביותר. הייצור שלנו נעשה במפעלים שהם מהגדולים בעולם, אותם מפעלים שמייצרים עבור קבוצת אבי גרוס בפעילותה הבינ״ל, ועבור חברות מובילות בעולם.

כחברה עם שורשים גלובאליים, תמורה מעולה לכסף היא בדי.אנ.איי. שלנו. לכן בחרנו למכור את מוצרי השינה שלנו ישירות לצרכן, ללא מתווכים וללא פערי תיווך, כך אתם מקבלים את המוצרים האיכותיים ביותר במחירים משתלמים במיוחד.

הנוחות שלכם היא בלב עשייתנו, גם בחוויית הקנייה. כלקוחות של פנדה, לא תצטרכו להגיע לחנות ושם להתמודד עם מגוון עצום ומבלבל של מוצרים במחירים שונים, לעיתים מופרכים.

בפנדה הפכנו את חוויית הקנייה לנוחה הרבה יותר. אתם צריכים רק להזמין אונליין, המוצר כבר יגיע אליכם הביתה תוך יומיים שלושה, ואז תנסו את המוצר בנוחות ובפרטיות. תישנו עליו לילה, או שבוע, או חודש. אנחנו מאמינים שתתאהבו. אבל אם במקרה לא... פשוט גם להחזיר. 

תחום חשוב נוסף בו אנו מביאים לארץ סטנדרטים בינלאומיים הוא בתחום התקינה. תו התקן הישראלי למזרנים איננו כולל כל בדיקה של מרכיבי המזרן. לא נעשית בדיקה על מנת לוודא שהמזרנים מכילים רק חומרים בטוחים. מפתיע, במיוחד בהתחשב בכמות השעות שאנחנו מבלים בצמידוד למזרן. אבל יש פתרון. כמקובל בעולם, ובנוסף לתו התקן הישראלי, למוצרי השינה שלנו יש שני תקנים וולונטריים, oeko-tex – תקן לטקסטיל ו- ceritpur-us - תקן לספוג. תקנים אלו מאשרים שהמוצרים שלנו בטוחים ונקיים מחומרים רעילים, כולל חומרים החשודים כרעילים, אך עדיין מותרים לשימוש.

שמנו לעצמנו מטרה של שקיפות מלאה עם הצרכן. לכן, כל המידע עלינו ועל המוצרים שלנו קיים באתר. בנוסף באתר יש מגוון רחב של שאלות ותשובות שיכולות לעזור לכם, ואם בכל זאת מתעוררת אצלכם שאלה, חייגו 3608* או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם.

אנחנו כאן כדי לשדרג את השינה שלכם. כי אנחנו מאמינים שיום טוב מתחיל בשינה טובה.