איך תשפרו את התחושה בחדר השינה מבלי לרכוש אפילו פריט אחד?

הנה כמה טיפים קלילים שיעזרו לכם לארגן את חדר השינה בקלות וישפרו לכם את האנרגיה ואת חווית השינה:

מצאו את האיזון בין הריהוט לגודל החלל

לא כל מה שיפה במגזין יתאים לחדר השינה שלכם. בחרו פריטים שלא ישתלטו על החלל ולא יבלעו בתוכו אלא יחמיאו לו ויבליטו את הדברים הקטנים שעושים לכם נעים בלב כשאתם נכנסים לחדר.

שחררו את כל מה שלא בשימוש

חדר השינה הוא מפלט, מקום להירגע ולסיים בו את היום. עומס בחדר בחדר עלול לפגוע באנרגיה החיובית ולבלגן את החלל. השאירו בחדר רק פריטים שאתם אוהבים במיוחד ועושים לכם תחושה של פינוק ורוך והוציאו כל מה שלא רלוונטי או לא בשימוש, אם יש לכם חפצים קטנים שאתם לא יכולים לוותר עליהם, אחסנו אותם בשידות צד שליד המיטה כדי לא להעמיס בחפצים.

ערבבו פריטים שונים

בכדי לייצר אווירה של הרמוניה שקטה ומרגיעה אנחנו ממליצים לא להינעל על סטים אלא לערבב מספר פריטים מאותו סגנון או באותו גוון. זה מרענן את החדר ונותן לו תחושה טבעית של זרימה וספונטניות.

בחרו בצבעים רגועים, שקטים ונעימים

צבעים בהירים מעניקים תחושה של תחושה של רעננות, ניקיון, חופש ומרחב ולכן עדיף לבחור בהם במקרה של חדר שינה קטן או עמוס בחפצים.

תאורה

צרו בחדר השינה שלכם מספר שכבות תאורה שיתאימו למגוון אווירת שונות בחדר השינה. מעבר לתאורה המרכזית, מקמו תאורת אווירה חמה ליצירת תחושה רכה בחדר. המיקומים אינם חייבים להיות סימטריים, תלו גוף תאורה בצד אחד של החדר וגוף תאורה נוסף צמוד קיר או מונח על גבי שולחן הצד.


מחפשים את הפריט שישלים לכם תחושה חמה, ביתית ואינטימית בחדר השינה? בקרו באתר שלנו והתפנקו על סט מצעים או זוג כריות


יס פליז! יאללה לחנות