10 סיבות למה אתם צריכים את המיטה המתכווננת של פנדה

חשבתם שמיטה מתכווננת נועדה כדי לעזור לכם להתפנק מול הטלוויזיה? ובכן אתם לא טועים, אבל חשוב שתדעו שהיא גם הופכת את השינה שלכם לאיכותית יותר. אז למה בעצם אתם צריכים את המתכווננת של פנדה? 

כי היא בריאה יותר עבורכם

שינה טובה היא מהותית בשמירה על אורח חיים בריא. בשביל להשיג אותה אתם זקוקים לתחושת נוחות מושלמת כיוון שהיא זו שמאפשרת לכם להיכנס לשלבים של שינה עמוקה ולשנת חלום.  

כי היא תשפר את השינה שלכם

אדם זז בממוצע 80 פעמים בלילה. מזרן ויסקו שמתאים את עצמו לצורת הגוף ומיטה מתכווננת שמאפשרת זוויות שינה מותאמות אישית יכולים להפחית את התזוזה ב-90% ולשפר משמעותית את חווית השינה. 

כי היא לא באמת יותר יקרה

אם פעם מיטה מתכווננת נחשבה למיטה לעשירים אז כבר לא, הצלחנו להוזיל עלויות באופן משמעותי ועדיין לשמור על איכות גבוהה. איך? בזכות המודל שלנו שחותך עלויות תיווך- כמו שכירויות על חנויות ואנשי מכירות, מה שאומר שאתם מקבלים את המוצרים האיכותיים שלנו במחירים ובתנאים הכי טובים. 

כי זווית בהתאמה אישית בהכרח תומכת טוב יותר בכל חלקי הגוף שלכם

מיטה מתכווננת מעניקה לגוף את התמיכה המקסימלית ביותר, משפרת את זרימת הדם ומפחיתה לחץ מהגוף בכלל ומדרכי הנשימה בפרט. 

כי היא משתלבת בקלות בכל חדר שינה

כשעיצבנו את המיטה המתכווננת שלנו היה לנו חשוב שהיא שתראה מעולה ושתשתלב בחדר ולא תשתלט עליו. הקפדנו על קו מודרני שיעניק לחדר השינה מראה נקי, טבעי ואלגנטי. במתכווננת שלנו יש את כל הפינוקים הטכנולוגיים ויותר, מינוס כל מה שמכביד או מיותר. אין משענות מסורבלות, היא קלה להעברה מדירה לדירה ולא תופסת יותר מקום בחדר ממיטה רגילה. 

כי היא מ-פ-נ-ק-ת

לחזור הביתה מיום ארוך לזוויות מותאמות אישית זה לאהוב את עצמכם. כל מה שאתם עושים מהמיטה, בין אם זה לקרוא, לעבוד, לצפות בטלוויזיה, לערוך תמונות במחשב, לקשקש בוואטסאפ או לנהל שיחות נפש לתוך הלילה - יהיה לכם יותר כיף לעשות בזווית מושלמת עם מיטה מתכווננת. תוכלו לשמור זוויות מותאמות אישית או להשתמש בזוויות קבועות כמו Lounge או TV שמתאימות באופן מושלם לקריאה, צפייה בטלווזיה או פשוט להרפייה. 

כי היא משפרת כאבי גב ומפחיתה נחירות

במתכווננת של פנדה יש בין השאר גם 2 זוויות מובנות בעלות ייעוד מיוחד, האחת מסייעת בכאבי גב והשנייה מסייעת בהפחתת נחירות. 

  • Zero gravity הוא מצב שינה שפותח על ידי מדענים מובילים בנאס״א במטרה לשחרר לחץ מהגב, לקדם התאוששות שרירים, להפחית לחץ מהגוף ולסייע לזרימת הדם. תנוחה אידיאלית למנוחה, לאיזון הגוף ולהתחדשות. כל מי שסובל מכאבים כרוניים כמו כאבי גב ומפרקים, כאב מפציעה ישנה וכו' יודע עד כמה זווית השינה קריטית. שינה על מזרן לא מתאים ובזווית לא טובה יכולים לעשות את ההיפך ולהחמיר את המצב.
  • Anti-snore פותחה במטרה להוריד לחץ על דרכי הנשימה ולהפחית נחירות באמצעות הרמה של הראש והחזה. בדרך כלל חושבים על נחירות בתור משהו שמפריע רק לבת או בן הזוג, אבל הרבה פעמים הנחירות נובעות כתוצאה מקושי אמיתי לנשום. זה יכול לנבוע מגודש במערכת הנשימה, פגיעה במחיצות האף ואפילו מצב מסוכן שנקרא דום נשימה בשינה. לפעמים הנחירות זו תופעה חולפת שמושפעת ממחלה ויראלית, אלרגיה וכו', ולפעמים הן כאן כדי להישאר. שינוי והגבהה של זווית הראש יכולה להקל מאוד על הנשימה (זאת כמובן במקביל לייעוץ רפואי כדי לוודא שאין בעיה חמורה יותר).
    *חוץ מ-2 המנחים האלה תוכלו למצוא אצלנו גם מנח Lounge, תנוחת הרפייה בזווית מושלמת לכוס קפה, קריאה או שיחה טובה ומ 

כי זו המילה האחרונה בעולמות השינה

המיטה המתכוונת שלנו חדשנית, חזקה, שקטה וחכמה ומותאמות בול לקהל הישראלי ולצרכים שלו. 

כי מה שטוב לאמריקאים, טוב עבורנו.

המיטה המתכווננת שלנו היא המיטה הנמכרת ביותר באמריקה ומליוני אמריקאים לא טועים. 

כי היא מגיעה בתנאים ללא תחרות

אנחנו מגיעים עד אליכם תוך 5 ימי עסקים לכל היותר, עם מיטה סופר קלה להרכבה. רק עם פנדה אתם זכאים לנסות אותה בחדר השינה שלכם ל-100 לילות ניסיון ואם לא תאהבו נגיע לקחת ונזכה את חשבונכם בלי תוספת תשלום ובלי אותיות קטנות.  והמשלוח? ח-י-נ-ם.

אתם עוד כאן???


תקראו מה לקוחות שרכשו חושבים על המיטה המתכווננת המדהימה שלנו-