לקניה

הזמינו את הכרית של פנדה
ותיהנו מאיזון מושלם בין רכות ותמיכה

החל מ-149 ש"ח
כולל משלוח

כמו לשים את הראש על ענן

רכה בדיוק במידה הנכונה

כרית ויסקו רכה

תמיכה לראש, לצוואר ולכתפיים

תמיכה לצוואר ולכתפיים

שתי שכבות ספוג זיכרון איכותי

כרית ויסקו של פנדה

הכל בראש, הכרית שמשדרגת את השינה

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

באיזו תנוחה אתם אוהבים לישון, על הגב, על בטן, על הצד? הכרית של פנדה עשויה מספוג זיכרון (ויסקו) איכותי  שמתאים את עצמו אליכם. כך, שלא משנה באיזו תנוחה אתם מעדיפים לישון הכרית שלנו תעניק לכם מצד אחד תמיכה ומצד שני רכות.
הראש הוא האיבר שפולט הכי הרבה חום בגוף. לכן, הכרית שלנו עטופה בבד נושם בטכנולוגיה ייחודית panda ice fabric, המותאם לאקלים הישראלי, כדי להעניק אוורור בזמן השינה.

הכל הראש,
הכרית שמשדרגת את השינה

באיזו תנוחה אתם אוהבים לישון, על הגב, על בטן, על הצד? הכרית של פנדה עשויה מספוג זיכרון (ויסקו) איכותי שמתאים את עצמו אליכם. כך, שלא משנה באיזו תנוחה אתם מעדיפים לישון הכרית שלנו תעניק לכם מצד אחד תמיכה ומצד שני רכות. הראש הוא האיבר שפולט הכי הרבה חום בגוף. לכן, הכרית שלנו עטופה בבד נושם בטכנולוגיה ייחודית panda ice fabric, המותאם לאקלים הישראלי, כדי להעניק אוורור בזמן השינה.

הכרית שמשדרגת את השינה

באיזו תנוחה אתם אוהבים לישון, על הגב, על בטן, על הצד?
הכרית של פנדה עשויה משתי שכבות של ספוג זיכרון (ויסקו). צד אחד עשוי משכבה אחידה של ספוג זיכרון המעניקה תמיכה מותאמת אישית והצד השני עשוי מפתיתי ויסקו המעניקים רכות מחבקת. כך, שלא משנה באיזו תנוחה אתם מעדיפים לישון, הכרית של פנדה תעניק לכם את האיזון המושלם בין תמיכה ורכות.

הכרית של פנדה יוצרת את האיזון המושלם בין רכות לתמיכה. " data-yotpo-element-id="1">

שאלות ותשובות

באיזו תנוחה עדיף לישון על הכרית?
האם הכרית מתאימה לאנשים הסובלים מכאבי צוואר?
האם צריך לעטוף את הכרית בציפית?
מה המידות של הכרית?
מה מחיר של הכרית?
איך הכרית מגיעה אלי הביתה ותוך כמה זמן?
כמה זמן האחריות ועל מה האחריות?
מהי מדיניות החזרה של הכרית?
האם צריך לשלם על ההובלה?
באחריות מי ההובלה חזרה?
מהו תהליך החזרה?
איך מקבלים את הזיכוי על התשלום?

בואו להכיר את המוצרים האחרים שלנו